Hopp til hovedinnhold
Velkommen til

Family Askim

Bli medlem

Family Sports Club Askim

Åpningstider

Senter

Alle dager
05:00 - 23:00

Bemannet

Mandag - Fredag
05:00 - 23:00
Lørdag - Søndag
09:00 - 18:00

Vårt tilbud

Timeplan

Du må være innlogget for å kunne booke timer.
Logg inn

I dag

05.45 - 06.45
HIT Cage (55)

Instruktør: Ida Bjørndalen

10

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

09.15 - 09.45
Løp mølle (30)

Instruktør: Lena Rydning Fundingsrud

5

Booking: Åpen
Sted: Løpesone

11.00 - 12.00

Instruktør: Annina B Dahl

1

Booking: Åpen
Sted: Sal 2

11.30 - 12.30
Helsetrimmen (55)

Instruktør: Kari Krogstad

2

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

12.00 - 13.00

Instruktør: Annina B Dahl

9

Booking: Åpen
Sted: Sal 2

18.00 - 19.00
BodyCombat (60)

Instruktør: Kaisa Thobro

8

Booking: Åpen
Sted: Sal 2

18.00 - 18.30
Løp mølle (30)

Instruktør: Mette Myre

-6

Booking: Åpen
Sted: Løpesone

19.00 - 19.45

Instruktør: Lena Rydning Fundingsrud

2

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

Onsdag 23.09

10.00 - 10.30
Løp mølle (30)

Instruktør: Lena Rydning Fundingsrud

4

Booking: Åpen
Sted: Løpesone

10.00 - 11.00
Smilepuls

Instruktør: Kari Krogstad

9

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

10.30 - 11.15

Instruktør: Rullering 1

6

Booking: Åpen
Sted: Sykkel sal

17.30 - 18.15

Instruktør: Jeanette Kolshus

7

Booking: Åpen
Sted: Sykkel sal

18.00 - 18.45
HIIT (45)

Instruktør: Diaa Dubian

11

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

18.00 - 18.30
Løp mølle (30)

Instruktør: Tron Nordhaug

2

Booking: Åpen
Sted: Løpesone

18.30 - 19.30
BodyPump (60)

Instruktør: Kaisa Thobro

12

Booking: Åpen
Sted: Sal 2

Torsdag 24.09

06.00 - 07.00
HIT Cage (55)

Instruktør: Ida Bjørndalen

8

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

10.00 - 10.55

Instruktør: Kari Krogstad

3

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

10.00 - 10.30
Løp mølle (30)

Instruktør: Lena Rydning Fundingsrud

5

Booking: Åpen
Sted: Løpesone

11.30 - 12.30
Helsetrimmen (55)

Instruktør: Kari Krogstad

5

Booking: Åpen
Sted: Sal 2

17.45 - 18.15
Løp mølle (30)

Instruktør: Marthe Karlsrud

-1

Booking: Åpen
Sted: Løpesone

18.00 - 18.45

Instruktør: Therese Wetting

14

Booking: Åpen
Sted: Sykkel sal

18.30 - 19.25

Instruktør: Marthe Karlsrud

6

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

Fredag 25.09

10.00 - 10.45

Instruktør: Lena Rydning Fundingsrud

13

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

10.30 - 11.15

Instruktør: Jeanette Kolshus

7

Booking: Åpen
Sted: Sykkel sal

17.30 - 18.00
Løp mølle (30)

Instruktør: Gry Anett Hagen

2

Booking: Åpen
Sted: Løpesone

Menneskene