Hopp til hovedinnhold
Velkommen til

Family Askim

Bli medlem

Family Sports Club Askim

Åpningstider

Senter

Ubemannet

Alle dager
05:00 - 23:00

Bemannet

Mandag
09:00 - 12:00 // 16:00 - 20:00
Tirsdag
09:00 - 12:00 // 16:00 - 20:00
Onsdag
09:00 - 12:00 // 16:00 - 20:00
Torsdag
09:00 - 12:00 // 16:00 - 20:00
Fredag
09:00 - 12:00 // 16:00 - 19:00
Lørdag
09:30 - 13:00

Barnepass

Barnepass

Mandag
09:00 - 12:00 // 17:00 - 20:15
Tirsdag
17:00 - 20:00
Onsdag
09:00 - 12:00 // 17:00 - 20:00
Torsdag
17:00 - 20:00
Fredag
09:00 - 12:00 // 17:00 - 19:00
Lørdag
09:30 - 13:00

Vårt tilbud

Timeplan

Du må være innlogget for å kunne booke timer.
Logg inn

I dag

10.30 - 11.15

Instruktør: Jeanette Kolshus

16

Booking: Åpen
Sted: Sykkel sal

11.30 - 12.30

Instruktør: Rullering 1

3

Booking: Åpen
Sted: Sal 2

16.30 - 17.30
HIT Cage (55)

Instruktør: Diaa Dubian

18

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

16.30 - 17.30
Slynge Basic (55)

Instruktør: Reidar Myhre

9

Booking: Åpen
Sted: PT sone

17.30 - 18.00
Løp mølle(30)

Instruktør: Gry Anett Hagen

-6

Booking: Åpen
Sted: Løpesone

17.30 - 18.15

Instruktør: Raymond Henriksen

26

Booking: Åpen
Sted: Sykkel sal

20.00 - 23.00

Instruktør: Flemming Kristiansen

17

Booking: Åpen
Sted: Sykkel sal

Info: Marathon 12 timer

Lørdag 25.01

05.00 - 08.00

Instruktør: Flemming Kristiansen

22

Booking: Åpen
Sted: Sykkel sal

10.00 - 10.30
Løp mølle(30)

Instruktør: Kim Haugbro

3

Booking: Åpen
Sted: Løpesone

10.00 - 10.45

Instruktør:

22

Booking: Åpen
Sted: Rullering 2, Sykkel sal

11.00 - 12.00
BodyPump (60)

Instruktør:

21

Booking: Åpen
Sted: Rullering 2, Sal 2

Søndag 26.01

10.30 - 12.00

Instruktør: Jeanette Kolshus

23

Booking: Åpen
Sted: Sykkel sal

11.00 - 12.00

Instruktør: Lena Rydning Fundingsrud

10

Booking: Åpen
Sted: Sal 2

12.00 - 13.00

Instruktør: Linn Beate Omtvedt

17

Booking: Åpen
Sted: Sal 2

Mandag 27.01

10.00 - 11.00
Sirkeltrening (55)

Instruktør: Lena Rydning Fundingsrud

8

Booking: Åpen
Sted: Studio 1

10.00 - 11.00
Smilepuls

Instruktør: Kari Krogstad

14

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

10.30 - 11.15

Instruktør: Øystein Fundingsrud

25

Booking: Åpen
Sted: Sykkel sal

11.30 - 12.15
Smilepuls (45)

Instruktør: Kari Krogstad

18

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

11.30 - 12.30

Instruktør: Christiane Radke

7

Booking: Åpen
Sted: Sal 2

17.00 - 17.45
HIT Cage (45)

Instruktør: Aurora Dons Tvedt

16

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

17.30 - 18.15

Instruktør: Elin Fredriksen

24

Booking: Åpen
Sted: Sykkel sal

18.00 - 18.45
Løp mølle (45)

Instruktør: Gry Anett Hagen

-3

Booking: Åpen
Sted: Løpesone

18.00 - 18.30
Step (30)

Instruktør: Linn Beate Omtvedt

18

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

18.00 - 18.45

Instruktør: Aurora Dons Tvedt

7

Booking: Åpen
Sted: Sal 2

18.30 - 19.00

Instruktør: Linn Beate Omtvedt

16

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

18.30 - 19.30
Sykkel Intervall (55)

Instruktør: Lena Rydning Fundingsrud

23

Booking: Åpen
Sted: Sykkel sal

19.10 - 20.10
BodyPump (60)

Instruktør: Linn Beate Omtvedt

24

Booking: Åpen
Sted: Sal 2

19.30 - 20.30
Slynge Basic (55)

Instruktør: Øystein Fundingsrud

7

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

Menneskene