Hopp til hovedinnhold
Velkommen til

Family Askim

Bli medlem

Family Sports Club Askim

Åpningstider

Vårt tilbud

Timeplan

Du må være innlogget for å kunne booke timer.
Logg inn

I dag

17.00 - 17.45
HIT Cage (45)

Instruktør: Aurora Dons Tvedt

12

Booking: Åpen
Sal 1

17.30 - 18.15

Instruktør: Elin Fredriksen

19

Booking: Åpen
Sykkel sal

18.00 - 18.30

Instruktør: Linn Beate Omtvedt

14

Booking: Åpen
Sal 2

18.00 - 18.45
Løp mølle (45)

Instruktør: Gry Anett Hagen

-2

Booking: Åpen
Løpesone

18.00 - 19.00
Pulscore

Instruktør: Kari Krogstad

18

Booking: Åpen
Sal 1

18.30 - 19.30
Sykkel Intervall (55)

Instruktør: Lena Rydning Fundingsrud

19

Booking: Åpen
Sykkel sal

18.35 - 19.05

Instruktør: Linn Beate Omtvedt

22

Booking: Åpen
Sal 2

19.10 - 20.10
BodyPump (60)

Instruktør: Linn Beate Omtvedt

21

Booking: Åpen
Sal 2

19.30 - 20.30
Slynge Basic (55)

Instruktør: Øystein Fundingsrud

7

Booking: Åpen
Sal 1

Tirsdag 17.09

06.45 - 07.30

Instruktør: Therese Wetting

27

Booking: Åpen
Sykkel sal

09.15 - 09.45
Løp mølle(30)

Instruktør: Lena Rydning Fundingsrud

2

Booking: Åpen
Løpesone

10.00 - 11.00

Instruktør: Kari Krogstad

-2

Booking: Åpen
Sal 1

10.30 - 11.30

Instruktør: Annina B Dahl

15

Booking: Åpen
Sal 2

11.30 - 12.30
Helsetrimmen (55)

Instruktør: Kari Krogstad

19

Booking: Åpen
Sal 1

17.30 - 18.30
BodyPump (60)

Instruktør: Andreas Sveiby

25

Booking: Åpen
Sal 2

17.30 - 18.30
Smilepuls

Instruktør: Katarina Lindback

13

Booking: Åpen
Sal 1

18.35 - 19.35
BodyCombat (60)

Instruktør: Andreas Sveiby

19

Booking: Åpen
Sal 2

18.45 - 19.45
HIT Cage (55)

Instruktør: Lena Rydning Fundingsrud

16

Booking: Åpen
Sal 1

18.45 - 19.30

Instruktør: Kaisa Thobro

25

Booking: Åpen
Sykkel sal

19.45 - 20.45

Instruktør: Christiane Radke

19

Booking: Åpen
Sal 2

Onsdag 18.09

10.00 - 11.00
Smilepuls

Instruktør: Kari Krogstad

16

Booking: Åpen
Sal 1

10.30 - 11.15

Instruktør: Øystein Fundingsrud

27

Booking: Åpen
Sykkel sal

11.30 - 12.30

Instruktør: Christiane Radke

15

Booking: Åpen
Sal 2

17.30 - 18.15
Løp mølle (45)

Instruktør: Therese Wetting

3

Booking: Åpen
Løpesone

17.30 - 18.30
Smilepuls

Instruktør: Kari Krogstad

19

Booking: Åpen
Sal 1

17.30 - 18.15

Instruktør: Jeanette Kolshus

23

Booking: Åpen
Sykkel sal

18.00 - 19.00

Instruktør: Aurora Dons Tvedt

13

Booking: Åpen
Sal 2

18.35 - 19.05

Instruktør: Annina B Dahl

24

Booking: Åpen
Sal 1

19.10 - 20.10

Instruktør: Annina B Dahl

20

Booking: Åpen
Sal 2

Torsdag 19.09

09.30 - 10.30
HIT Cage (55)

Instruktør: Lena Rydning Fundingsrud

13

Booking: Åpen
PT sone

10.00 - 11.00

Instruktør: Kari Krogstad

7

Booking: Åpen
Sal 1

10.00 - 11.00
Sirkeltrening (55)

Instruktør: Øystein Fundingsrud

7

Booking: Åpen
Studio 1

11.30 - 12.30
Helsetrimmen (55)

Instruktør: Kari Krogstad

20

Booking: Åpen
Sal 1

17.30 - 18.15

Instruktør: Therese Wetting

27

Booking: Åpen
Sykkel sal

18.00 - 19.00
BodyCombat (60)

Instruktør: Kaisa Thobro

18

Booking: Åpen
Sal 2

18.30 - 19.25

Instruktør: Kim Haugbro

17

Booking: Åpen
Sal 1

19.10 - 20.10
BodyPump (60)

Instruktør: Kaisa Thobro

24

Booking: Åpen
Sal 2

19.30 - 20.25
Mobilitet og stretch 55)

Instruktør: Casper Poulsen

18

Booking: Åpen
Sal 1

Menneskene

Personlig trener
Personlig trener
Personlig trener