Hopp til hovedinnhold
Velkommen til

Family Bergen Åsane

Bli medlem

Velkommen til Family Sports Club Åsane! Vi tilbyr studiotrening alle dager hele året og har i tillegg til dette en variert gruppetimeplan. Vi har betjent resepsjon morgen og kveld, og har fokus på høy kompetanse, vennlighet og god service! Med ypperlig plassering sentralt i nærheten av bybanen og buss er vi lett tilgjengelig. Håper å se deg på trening her hos oss!

Åpningstider

Senter

Alle dager // Ubemannet
05:00 - 24:00

Bemannet

Mandag og torsdag
08:30 - 12:00 // 16:00 - 20:00
Fredag
08:30 - 12:00 // 16:00 - 19:00
Lørdag
10:00 - 13:00
Søndag
11:00 - 14:00

Vårt tilbud

  • Store, lyse og luftige lokaler
  • Moderne kondisjonspark med 16 tredemøller, 2 skillrun tredemøller, 6 romaskiner, 4 elipsemaskiner, 4 ergometersykler, 2 skillbikes, 2 watt-sykler, 2 spinningsykler og 2 stairmasters (trappemaskin)
  • Oppdatert og rikholdig apparatpark med alt du trenger til hele kroppen, stor frivektsavdeling med stativer og rack, slynger tilgjengelig og egen tøyesone
  • Garderober med dusj og badstue
  • Stor og moderne sykkelsal med over 40 sykler og pulssystem på storskjerm tilgjengelig
  • Betjent resepsjon med egne servicetider
  • Taekwondo passer for alle mellom 5-100 år
  • Hyggelig sitteområde med kaffemaskin

Timeplan

Du må være innlogget for å kunne booke timer.
Logg inn

I dag

16.30 - 17.30
Yoga Basic (55)

Instruktør: Jill Veronica Hachvaag

20

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

17.00 - 17.30
Løp mølle(30)

Instruktør: Lise Hauge

7

Booking: Åpen
Sted: Kondisjonsparken

17.00 - 17.45
Mini Ninja (45)

Instruktør:

20

Booking: Åpen
Sted: Hanne Hordvik, Sal 2

17.35 - 18.20
Slynge Basic (45)

Instruktør: Ann-Hege Brustad

28

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

17.50 - 18.35
Junior 1

Instruktør: Mia Larsen

20

Booking: Åpen
Sted: Sal 2

18.20 - 19.20

Instruktør: Ann-Hege Brustad

38

Booking: Åpen
Sted: Sykkelsal

18.25 - 19.10

Instruktør: Julie Øvreås

19

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

18.40 - 19.40
Junior 2

Instruktør: Marcus Askerhaug

20

Booking: Åpen
Sted: Sal 2

19.15 - 20.00

Instruktør: Jill Veronica Hachvaag

21

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

19.45 - 21.00
TaeKwonDo Basic

Instruktør: Terje Askeland

20

Booking: Åpen
Sted: Sal 2

20.00 - 20.15
Mobilitet og stretch (15)

Instruktør: Jill Veronica Hachvaag

22

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

Tirsdag 15.10

06.30 - 07.15

Instruktør: Irene Vik

39

Booking: Åpen
Sted: Sykkelsal

09.00 - 09.45

Instruktør: Kathrine Halleland

35

Booking: Åpen
Sted: Sykkelsal

09.55 - 10.40

Instruktør: Kathrine Halleland

15

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

17.00 - 17.45
MiniNinja /Junior 1 (45)

Instruktør: Kristoffer Johannessen

20

Booking: Åpen
Sted: Elina Riise, Sal 2

17.50 - 18.50
Junior 2 Selvforsvar

Instruktør: Tobias Håland

20

Booking: Åpen
Sted: Sal 2

17.50 - 18.20

Instruktør: Lise Hauge

23

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

18.30 - 19.30
Kick (55)

Instruktør: Stig Aagesen

20

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

18.30 - 19.00
Løp mølle(30)

Instruktør: Lise Hauge

6

Booking: Åpen
Sted: Kondisjonsparken

18.30 - 19.15

Instruktør: Lin Ytreland

37

Booking: Åpen
Sted: Sykkelsal

18.55 - 19.55
Opp til svart belte

Instruktør: Annelen Gangstø

20

Booking: Åpen
Sted: Sal 2

19.35 - 20.20

Instruktør: Amela Keserovic

25

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

20.00 - 21.00
Mønster Voksen

Instruktør: Annelen Gangstø

20

Booking: Åpen
Sted: Sal 2

20.25 - 21.10
Medi Yoga (45)

Instruktør: Lin Ytreland

25

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

Onsdag 16.10

09.30 - 10.30

Instruktør: Jill Veronica Hachvaag

24

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

10.30 - 11.30

Instruktør: Jill Veronica Hachvaag

23

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

17.00 - 17.45
Mini Ninja (45)

Instruktør: Benjamin Bøe-Njaa

20

Booking: Åpen
Sted: Sal 2

17.20 - 18.05
Slynge (45)

Instruktør: Irene Vik

34

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

17.50 - 18.35
Junior 1

Instruktør: Sondre Eidsheim

20

Booking: Åpen
Sted: Sal 2

18.15 - 19.00

Instruktør: Irene Vik

38

Booking: Åpen
Sted: Sykkelsal

18.40 - 19.40
Junior 2

Instruktør: Sondre Eidsheim

20

Booking: Åpen
Sted: Sal 2

19.05 - 19.50

Instruktør: Jill Veronica Hachvaag

23

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

19.45 - 21.00
TaeKwonDo Basic

Instruktør: John Helge Olsen

20

Booking: Åpen
Sted: Sal 2

20.05 - 20.50

Instruktør: Lise Kristoffersen

25

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

20.50 - 21.05
Mobilitet og stretch (15)

Instruktør: Lise Kristoffersen

25

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

Torsdag 17.10

09.15 - 09.45

Instruktør: Lise Kristoffersen

34

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

09.50 - 10.35

Instruktør: Lin Ytreland

28

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

09.50 - 10.35

Instruktør: Lise Kristoffersen

39

Booking: Åpen
Sted: Sykkelsal

10.45 - 11.30
Medi Yoga (45)

Instruktør: Lin Ytreland

23

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

17.00 - 17.45
MiniNinja /Junior 1 (45)

Instruktør: Aminda Mali Grøtte Kolstad,Julian Pechtel

20

Booking: Åpen
Sted: Sal 2

17.35 - 18.05
BasisBall CenterCore (30)

Instruktør: Liv Irene Ruud

25

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

17.50 - 18.50
TaeKwonDo Basic

Instruktør: Gulleik Løvskar

20

Booking: Åpen
Sted: Sal 2

18.10 - 19.10
Aerobic (55)

Instruktør: Liv Irene Ruud

24

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

18.20 - 19.05

Instruktør: Frank Dalland

40

Booking: Åpen
Sted: Sykkelsal

18.30 - 19.00
Løp mølle(30)

Instruktør: Lise Kristoffersen

13

Booking: Åpen
Sted: Kondisjonsparken

18.55 - 19.55
Junior 2 Mønster

Instruktør: Aminda Mali Grøtte Kolstad,Annelen Gangstø

25

Booking: Åpen
Sted: Sal 2

19.10 - 20.10

Instruktør: Stian Valberg

29

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

20.15 - 21.00

Instruktør: Lin Ytreland

25

Booking: Åpen
Sted: Sal 1

Menneskene som jobber her

Våre dyktige personlige trenere er superklare for å hjelpe deg med treningen din, uansett mål og ambisjon! Vi lover deg opplevelse av mestring, smilepuls og treningsglede!
Bilde av Lin Ytreland
Assisterende senterleder
Bilde av Connie Halvorsen
Personlig trener
Personlig trener
Personlig trener
Bilde av Sindre Nygård
Personlig trener
Bilde av Steffen Haugen
Personlig trener